Досягнення ARC Raiders у Steam: друга частина

Зміст
  1. Де у Steam дивитися власний прогрес
  2. Як читати відсоток
  3. Бій з машинами ARC
  4. Сутички з іншими рейдерами
  5. Командна гра
  6. Повернення до Speranza
  7. Побічні витівки
  8. Два досягнення без опису
  9. Чого ми не стверджуємо
  10. Куди далі
  11. Коротко

Це середня за рідкістю частина досягнень ARC Raiders — ті, що відкрили від 50.9 % до 36.9 % власників гри. Тобто приблизно кожен другий гравець уже має верхні позиції цього списку, а нижні — трохи більше ніж кожен третій.

Нижче — назви так, як вони написані в грі, офіційні описи умов від розробника й відсоток гравців зі сторінки статистики Steam. Нічого понад це ми не додаємо: якщо Steam не пояснює, як саме виконати умову, так і сказано.

Де у Steam дивитися власний прогрес

Порядок простий:

  1. Відкрий бібліотеку Steam і перейди на сторінку ARC Raiders.
  2. У картці гри знайди блок досягнень — там видно, скільки з 50 ти вже відкрив.
  3. Натисни на нього, щоб побачити повний перелік із позначками «отримано» / «не отримано» для свого акаунта.
  4. Щоб порівняти себе з іншими, відкрий сторінку глобальної статистики досягнень гри — Valve показує там, яка частка власників гри розблокувала кожне досягнення.

Різниця між цими двома екранами важлива. Перший — про тебе. Другий — про всіх власників гри разом, і саме звідти взяті всі відсотки в цьому матеріалі.

Як читати відсоток

Відсоток — це не складність і не «скільки часу треба». Це просто частка власників гри, які колись відкрили це досягнення. На число впливає все одразу: і те, наскільки умова важка, і те, наскільки вона природно трапляється сама собою, і те, скільки людей взагалі дійшли до відповідного етапу гри.

Тому у цій групі поруч стоять речі різного характеру: щось ти виконаєш просто тому, що багато граєш, а щось потребує наміру.

Досягнення Офіційна умова Гравців
Unyielding Вивести з ладу 10 рейдерів 50.9 %
Bringing Down the Big Guns Знищити Rocketeer 48.3 %
No Going Back опис не показаний 47.5 %
Top of the World опис не показаний 44.0 %
Back from the Brink Підняти напарника по загону десять разів 41.5 %
Long Shot Влучити в ціль на дистанції понад 250 метрів 39.9 %
Into the Breach Знищити Bastion 39.1 %
Same Song, Same Verse Увімкнути дві автомобільні сигналізації за один раунд 38.7 %
In the Nick of Time Безпечно повернутися до Speranza, коли до кінця раунду лишається менше ніж 5 секунд 38.3 %
Horseshoes and Hand Grenades Збити з ніг зустрінутого рейдера гранатою 37.8 %
Snitches get Stitches Знищити Snitch за допомогою Stitcher 37.2 %
Escape Artist Безпечно повернутися до Speranza 100 разів 36.9 %

Далі — те саме, але згруповано за змістом.

Бій з машинами ARC

Три позиції цієї групи вимагають знищити конкретного супротивника-машину.

Bringing Down the Big Guns (48.3 %) — знищити Rocketeer. Найпоширеніше з «машинних» досягнень у цьому переліку.

Into the Breach (39.1 %) — знищити Bastion. Відсоток помітно нижчий, і це єдине, що можна сказати напевно: до цієї цілі доходить менше гравців.

Snitches get Stitches (37.2 %) — знищити Snitch за допомогою Stitcher. Тут умова подвійна: важлива не лише ціль, а й засіб. Саме такі формулювання «зроби X саме через Y» зазвичай і тримають відсоток нижче за сусідні.

Що Steam не каже: де ці машини трапляються, як часто й що робити, якщо потрібного спорядження немає. Опис досягнення — це умова, а не інструкція. Загальний огляд супротивників у нас окремо — у матеріалі про ARC-машини.

Сутички з іншими рейдерами

Unyielding (50.9 %) — вивести з ладу 10 рейдерів. Найпоширеніше досягнення цієї частини списку: половина власників гри його має.

Horseshoes and Hand Grenades (37.8 %) — збити з ніг зустрінутого рейдера гранатою. Умова прив’язана до конкретної зброї, тож випадково вона виконується рідше.

Long Shot (39.9 %) — влучити в ціль на дистанції понад 250 метрів. Офіційний опис говорить саме про «ціль», не уточнюючи, ким або чим вона має бути. Ми не домальовуємо це за розробника.

Командна гра

Back from the Brink (41.5 %) — підняти напарника по загону десять разів. Єдине суто кооперативне досягнення в цьому переліку: воно вимагає, щоб напарник узагалі був. Про формати спільної гри — у матеріалі про кооператив і команду.

Повернення до Speranza

Escape Artist (36.9 %) — безпечно повернутися до Speranza 100 разів. Це найнижчий відсоток у групі, і причина тут радше в накопиченні, ніж у складності окремої дії.

In the Nick of Time (38.3 %) — безпечно повернутися до Speranza, коли до кінця раунду лишається менше ніж 5 секунд. Умова про час, а не про кількість.

Побічні витівки

Same Song, Same Verse (38.7 %) — увімкнути дві автомобільні сигналізації за один раунд. Це те, чого гра не вимагає для прогресу: чисто «пасхальне» досягнення, яке треба зробити навмисно.

Два досягнення без опису

No Going Back (47.5 %) і Top of the World (44.0 %) — опис на сторінці статистики Steam не показаний. Ми знаємо тільки назву й відсоток.

Що з цим робити: нічого, крім як не вірити чужим поясненням без джерела. Ми не переказуємо фанатські вікі й відео, бо перевірити їх нічим — офіційного тексту умови просто немає у відкритому доступі на сторінці статистики.

Чого ми не стверджуємо

  • Що ці відсотки сталі. Це живий показник, він змінюється разом із кількістю гравців і патчами.
  • Що низький відсоток означає «важко». Він означає лише «менше людей це зробили».
  • Що існує «правильний порядок» вибивання. Rockstar тут ні до чого — це гра Embark Studios, і студія публікує новини на офіційному сайті arcraiders.com; порядку проходження досягнень вона не оголошувала.
  • Що ми знаємо умови «No Going Back» і «Top of the World». Не знаємо.
  • Жодних координат, назв місій, часу проходження чи «оптимальних збірок» — усього цього в офіційних описах немає, а вигадувати ми не будемо.

Куди далі

Цей матеріал — середина списку. Крайні його частини розібрані окремо: найрідкісніші досягнення і найпоширеніші досягнення. Початок цього ж переліку — у першій частині.

Коротко

Ця частина списку — досягнення з часткою від 50.9 % до 36.9 %: бої з Rocketeer, Bastion і Snitch, сутички з рейдерами, підйом напарників, повернення до Speranza та одна витівка з автомобільними сигналізаціями. Steam дає лише формулювання умов, а для «No Going Back» і «Top of the World» не дає навіть їх.

Часті запитання

Скільки всього досягнень у ARC Raiders?

Усього у ARC Raiders 50 досягнень Steam. Ця стаття розбирає ту їх частину, що не потрапила ні до найрідкісніших, ні до найпоширеніших.

Де подивитися свій прогрес за досягненнями ARC Raiders?

У бібліотеці Steam відкрий сторінку ARC Raiders і перейди до розділу досягнень свого профілю — там видно, що вже відкрито, а що ні. Загальну статистику по всіх власниках гри Valve показує на окремій сторінці статистики досягнень.

Що означає відсоток біля досягнення в Steam?

Це частка власників гри, які його розблокували. Чим менший відсоток, тим рідкіснішим є досягнення.

Яке досягнення в цій групі найпоширеніше?

«Unyielding» — його розблокували 50.9 % гравців. Офіційна умова: вивести з ладу 10 рейдерів.

Чому в деяких досягнень немає опису?

У «No Going Back» і «Top of the World» опис на сторінці статистики Steam не показаний. Найчастіше так роблять із досягненнями, текст яких розкриває сюжет, але офіційного пояснення цьому немає.

Чи є офіційний гайд, як виконати ці умови?

Steam дає лише формулювання умови, а не покрокову інструкцію. Ми не додаємо своїх припущень про маршрути, місця чи тактику.

Джерела